Oferta

Pudełka klapowe

Najczęściej wykorzystywane i najbardziej uniwersalne pudełka kartonowe, które można łatwo złożyć i rozłożyć, oszczędzając w ten sposób miejsce i koszty transportu. Oferujemy pudełka o różnych wielkościach i parametrach, wykonane z różnych typów tektury, z dostępną opcją wykonania personalizowanych nadruków oraz dodatkowego wyposażenia

Opakowania fasonowe

Pudełka nie wymagające sklejania, z dwiema lub więcej ścianami bocznymi, otwarte lub zamknięte. Są wytrzymałe i mogą być wykorzystywane wielokrotnie. Pudełka dopasowujemy do potrzeb klienta w kwestii rozmiaru, rodzaju tektury oraz ewentualnych nadruków i dodatkowych akcesoriów wewnętrznych.

Opakowania kaszerowane

Opakowania o dużej trwałości, oklejone dodatkową, zadrukowaną i lakierowaną warstwą. Pozawalają zaprezentować zdjęcia, napisy i znaki handlowe w atrakcyjny sposób, dzięki czemu cieszą oko i zachęcają do zakupu. Chętnie wybierane wszędzie tam, gdzie oprócz wytrzymałości liczy się elegancki wygląd.

Opakowania dla różnych branż

Wiele firm potrzebuje kartonów o odmiennych parametrach – w zależności od oferowanych produktów. Dlatego przygotowaliśmy indywidualne propozycje dla przedstawicieli różnych branż, zarówno tych produkcyjnych, jak i handlowych i dystrybucyjnych.

Pozostały asortyment

Dodatkowe wyposażenie pudeł pozwala stworzyć z nich wyjątkowo funkcjonalne opakowania, dostosowane w stu procentach do oczekiwań klienta i wymagań wobec transportu poszczególnych produktów. Pudełka mogą mieć m. in. przekładki, wkładki, kratownice, obwoluty, tacki, narożniki, kątowniki twarde, zabezpieczenia ze styropianu.

Oferujemy doradztwo w zakresie opracowania nowych opakowań poprzez przygotowania projektu, wykonanie partii próbnej do realizacji docelowego zamówienia. Przy projektowaniu dobieramy odpowiedni surowiec biorąc pod uwagę przeznaczenie opakowania, sposób składowania i transportowania jak i warunki magazynowania.

wycena Wyceny opakowania dokonujemy w oparciu o:

  • rodzaj tektury (fala, gramatura, pokrycie),
  • rozwiązanie konstrukcyjne,
  • wymiary opakowania (długość, szerokość, wysokość),
  • ilość (np. na miesiąc/jednorazowo),
  • ewentualne informacje o nadruku,
  • miejsce dostawy.

Wycena jest sporządzana indywidualnie dla każdego zamówienia, z uwagi na konieczność uwzględnienia wszystkich wyżej wymienionych elementów. Nadruki na opakowaniach wykonujemy metodą offsetową, fleksograficzną i sitodruku. Realizujemy zamówienia wielkoseryjne jak i niskonakładowe.


Mapa dojazdowa do ZPUH Mataśka

Adres firmy

Wymysłów 16a
98-220 Zduńska Wola

poczta@opakowania-kartonowe.pl

Numery stacjonarne i fax:

tel. +48 43 825 30 15
tel. +48 43 825 30 14
fax +48 43 825 41 15

Pudło kartonowe